04/09/2025
Ahojte!
Som študent z Košíc a vo voľnom čase rád pečiem. Nedávno som skúšal spraviť sladké guľky z Lotus sušienok a mali celkom úspech medzi známymi, tak skúšam, či by o také niečo nemal niekto záujem aj tu 😊
🍪 Domáce, čerstvé, sladké, obalené v bielej čokoláde
🎁 Vhodné ako darček alebo len tak na maškrtenie
✅ Vyrobené z kvalitných surovín
📩 Ak by mal niekto záujem, ozvite sa do správy.
📸 Pripájam aj fotku dezertu
Ďakujem za podporu a prajem sladký deň! 🧁
alergény: obsahuje laktózu ( viem urobiť aj bez laktózy)