24/03/2026
Izakaya v Žiline je bez debaty to najlepšie, čo sa minulý rok na Slovensku otvorilo a som rád, že som pri tom a súčasťou ich cesty 🤯
Jednoznačne najdynamickejší podnik s najlepšou armosférou. Je to sexy, je to chutné, je to živé. Parádne cocktaily, kvalita v každom jedle a tie chute 😍
Chute ti často krát ustrelia dekel, výrazné, kyslé, štiplavé, no proste Zdenko udiera na správne struny a jeho dishe určite ostanú zapísané v análoch 😅
Čo mi vo veľa podnikoch chýba je slabý bar, alebo slabá karta, podcenenie mocktailov či prílišná hra na istotu v menu. Tu nič také nehrozí, drinky ako z top baru a jedlo také, že nemusíš ani na dovolenku chodiť 💪
Hlavne nesmieš Zdenkovi povedať Zdeno, lebo si skončil. Díky chalani, že ste stvorili také miesto, kde sa opakovane rád vraciam 🫶
A blohoželám k oceneniam tento týždeň 🏆
P.S. Teším sa na terasu 🍾