Kto_tu_je

Kto_tu_je Chceš sa ísť najesť, ale nevieš kde ? Verím, že môôj profil ti dá odpoveď ! Nájdeš tu

Izakaya v Žiline je bez debaty to najlepšie, čo sa minulý rok na Slovensku otvorilo a som rád, že som pri tom a súčasťou...
24/03/2026

Izakaya v Žiline je bez debaty to najlepšie, čo sa minulý rok na Slovensku otvorilo a som rád, že som pri tom a súčasťou ich cesty 🤯

Jednoznačne najdynamickejší podnik s najlepšou armosférou. Je to sexy, je to chutné, je to živé. Parádne cocktaily, kvalita v každom jedle a tie chute 😍

Chute ti často krát ustrelia dekel, výrazné, kyslé, štiplavé, no proste Zdenko udiera na správne struny a jeho dishe určite ostanú zapísané v análoch 😅

Čo mi vo veľa podnikoch chýba je slabý bar, alebo slabá karta, podcenenie mocktailov či prílišná hra na istotu v menu. Tu nič také nehrozí, drinky ako z top baru a jedlo také, že nemusíš ani na dovolenku chodiť 💪

Hlavne nesmieš Zdenkovi povedať Zdeno, lebo si skončil. Díky chalani, že ste stvorili také miesto, kde sa opakovane rád vraciam 🫶

A blohoželám k oceneniam tento týždeň 🏆

P.S. Teším sa na terasu 🍾

Ale predsa je len v mojom srdiečku miesto na klienta, ktorý je najviac TOP a vôbec to nie je klient, ale super kamoš, kt...
18/03/2026

Ale predsa je len v mojom srdiečku miesto na klienta, ktorý je najviac TOP a vôbec to nie je klient, ale super kamoš, ktorý mi posiela najviac vtipných reelsiek zo všetkých 😅
Myslím že o toho bolo popísaného a povedaného veľa. Je to najdynamickejší koncept, ktorý sa posúva a zlepšuje každým dňom. Je to ako sledovať dieťa ktoré rastie a každý mesiacom dokáže niečo nové. Z chalana, čo ho tu nikto nepoznal, z malého mesta sa stal gastronomickou hviezdou a stále sa drží pri zemi. 🍽️
Najlepší pomer/kvalita/výkon/cena na Slovensku, najsilnejšie chute, najdrzejšie jedlá, stále lepšie vína a už aj nealko pairing 🤯
Každý mesiac už dva roky som v Lučenci a stále ma neprestáva udivovať, že Lukáš nemá hranice a ukázal len zlomok všetkého, čo v ňom je 🫶
Takto si predstavujem, že sa má robiť gastro a mnohí by mali ísť načerpať inšpiráciu práve sem. ❤️
si frajer, obdiv k tomu čo robíš , konečne aj hodinky máš poriadne a budem ti fotiť, aj keď si podľa Falstaffu až 18ka 🤣🤣

Jedno z najmilejších fotení posledného obdobia a zároveň aj jeden z najnovších prírastkov mojej klientskej rodiny 🥐📸Odke...
12/03/2026

Jedno z najmilejších fotení posledného obdobia a zároveň aj jeden z najnovších prírastkov mojej klientskej rodiny 🥐📸

Odkedy som vedel, že Sisa ide otvárať podnik, bolo jasné, že pri tom chcem byť a chcem prispieť k úspechu jej kreativity a schopností. Myslím, že spolu s .jambrichova robíme peknú robotu na profile a kasantíky sa predávajú extrémme rýchlo 🤪

Moodboardy na tieto produkcie boli vyskladané hlavne zo zahraničných (londýnskych) pekární a asi do smeti ostane interný vtip, že najväčšiu inšpiráciu mám z a**l bakery 😅

Inak robí podľa mňa najlepšie croissanty vo vesmíre, rovnako tak celá prevádzka a recepty sa snažia byť iné a inovatívne. K tomu krásny branding , dobrá lokácia a môj obľubený spot je na svete. Keby som tak ešte stíhal niekam chodiť 🤣

Nesmierne ma teší silný lokálpatriotizmus, kafčo od .coffeeroasters , mačaje od a tak celkovo veľká prajnosť majiteľov a ľudí ktorí majú biznis a pracujú v kávovom segmente 🫶

Už ste boli v Kláre ? 😈

a keď si hádal/a, že posledný post bude zo  tak to bol správny tip ✌️Legenda, kult, komunita, skrátka   už aj v kávovom ...
06/03/2026

a keď si hádal/a, že posledný post bude zo tak to bol správny tip ✌️

Legenda, kult, komunita, skrátka už aj v kávovom svete zľudovelo ✌️

Milujem ich dizajny, filozofiu, šialenosť ale aj to, že Viktor sa nebojí prezentovať svoje názory 🙂

Aktuálne robia jedny z najlepších káv na filter, ktoré si doma robím a veď su za to aj patrične oceňovaní 🥂

Spojka prepája nie len všetky východňarske prevádzky ale je aj symbolom výberovej kaviarne, skrátka keď ju niekde vidíš, vieš že si dobre prišiel ☕️

A navyše má aj sama o sebe skvelý spot, kde furt stretneš mamičky s kočíkmi, cyklistov, bežcov, psy - no skrátka vytvorili okolo sebe nádhernú komunitu, ktorá presahuje hranice kávy ❤️

A aby som nezabudol, ak si ale aj nie si z východu, stiahni si ich vernostnú kartu a zbieraj body naprieč všetkými prevádzkami s ich programom - Medzi Nami 📱

No nič, idem si zvrtnúť jednu V60ku k obedu 😅

Už len dva posty a idem z Prešova het 😅no aby som dokončil sériu, poďme spolu do .presov . Nie som odborník na miestne g...
27/02/2026

Už len dva posty a idem z Prešova het 😅
no aby som dokončil sériu, poďme spolu do .presov . Nie som odborník na miestne gastro, to by skôr mohol vedieť, no nemyslím že podobných konceptov tam bude veľa (ak vôbec) 🍽️
Za mňa veľmi hravý, živý priestor, ktorý sa vyvíja a neustále hýri novými vecami. Navyše sa stáva nesmierne zábavným instagramerom, ktorého videá ma veľmi bavia a vždy mi je ľúto, že to mám skoro 300 kilometrov ďaleko. No vždy keď som na noc v Prešove sa snažím prísť a dať si čerstvú pastu a pohár italského červeného. Mám rád ten vibe, ktorý je rušný a trocha mi pripomína tie malé reštaurácie na dovolenke v Taliansku 🍝
A so ☀️ na terase je to fakt dokonalé.
A preto ma tu baví fotiť a tvoriť s .talarovic 📸

Tak Ciao ragazzi a určite tam choďte ak máte radi taliansku kuchyňu či ste fanúšikmi Nico alebo Kromky, ktoré nájdete na tej istej ulici. Ja by som také Ciao chcel aj v Bystrici 😅

východňarske kolo pokračuje vof  . 🍽️ Ja veľmi rád o nich hovorím ako o najlepšej univerzálnej reštaurácii na Slovensku....
19/02/2026

východňarske kolo pokračuje vof . 🍽️ Ja veľmi rád o nich hovorím ako o najlepšej univerzálnej reštaurácii na Slovensku. Lebo má všetko. Dokonalé raňajky, nabité obedy, skvelé večere, parádny fine dining vo forme Chefs Table. A k tomu nádherný interiér, super polohu, parkovanie, ubytovanie, záhradku… skrátka ideálne miesto pre každého kajšmetke v tejto krajine ❤️

Zvláštnosťou sú dvaja šéfkuchári, jeden vie variť a druhý zdobiť 🤣 ale nie, Jardo aj Majky sú skvelí chalani, ktorí s extrémnou skromnosťou servírujú brutálnu explóziu chutí, hostia odpadávajú a Majky popisuje - “a to vieš, sme len tak niečo pridali, tu sme skúsili toto s týmto, troška toho a sme radi že chutí” ❤️

Dokonca existujú také situácie, že som kvôli storke sadol v Bystrici do auta a išiel tam na obed, lebo bola nejaká zaujimavá surovina, s ktorými tak fakt krásne robia. Pocta kvalitným farmárom, známe chute a suroviny ktoré si vždy podľa seba twistnú do formy, kde nechápeš, čo sa stalo. Minule štavu z kyslej kapusty do zemiakového krému s prepáleným maslom a najlepšie jedlo sveta. 🙂

V ostnatnom roku vylepšili vínnu kartu, teraz pridali aj nealko pairing, no ty chceš sa aj tak ubytovať, aby si vyskúšal/a raňajky 🫶

Fotiť tu je jedna radosť 📸

Tak ja len toľko, Zwicker je super. Aj sa to rýmuje asi, tak to musí byť pravda 😀

 tvrdí často o bôčiku, že je to najlepší kus mäsa. Ja som dlho nesúhlasil, ale po tom, ako som si v  dal na obed 4x po s...
16/02/2026

tvrdí často o bôčiku, že je to najlepší kus mäsa. Ja som dlho nesúhlasil, ale po tom, ako som si v dal na obed 4x po sebe ten istý bôčik, asi prehodnotím svoj postoj 😅

Už je ti jasné, že sme stále na východe a pokračujeme v tour de kavejo a teraz sme v KE, kde je košické Nico. Človek by čakal, že to bude ctrl + c / ctrl + v , toho čo je funguje v Prešove, ale nie je to tak. Podniky prepája Kromka aj Spojka avšak menu aj vibe prevádzok je rozdielny ✨

Kým Prešov mám skôr na raňajky, kávu a koláč, košické Nico ja osobne užívam hlavne na obedy, ktoré považujem za nesmierne kreatívne a s kuchárom (teraz dúfam že sa nemýlim, ale je tam vyše roka a prišiel dakde zo škandinávie a dobre fakt varí), ktorý posunul obedy na vysokú úroveň. Práve bôčik mi hrozne pripomína niektoré reštiky v slovinsku z micheline guidu, čo sme za tie roky pobehali. Dokonalá textúra, špicatá kapusta, silné mayo. Akože fakt, toto veľmi chválim 🫶

Nico Košice vďaka Veronike je najefektívnejšie miesto na fotenie, všetko je pripravené, kuchyňa posilnená a dokážeme nafotiť v pohode kvartálny content za dve hodiny 🙂

Veľmi sa mi páči, že som zákazníkom obidvoch Nico prevádzok dlhé dlhé roky a nikdy sa tam nenudím. Neustály progres, nové nápady, také co-fermenty teraz dáva na Batch že dovi. A raňjaky aj obedy majú taký pražský vibe za mňa, nie sú tuctové, sú vyladené, chutné a insta friendly 😅

Tak len toľko som chcel, že je to super a som rád za takých klientov, kde sa človek teší, lebo robí so super ľuďmi a špičkovým produktom ❤️

Ak chceš byť ak ty môj klient, napíš mi 📸

ostaneme pri vychodňarskom ambiente a poďme do .kromka , ktorá už má niekoľko prevádzok v Prešove aj Košiciac a z môjho ...
14/02/2026

ostaneme pri vychodňarskom ambiente a poďme do .kromka , ktorá už má niekoľko prevádzok v Prešove aj Košiciac a z môjho pohľadu je to koncept, ktorý si viem predstaviť aj v ďalších mestách respektíve by ho mohol urobiť niekto aj u nás v Bystrici 😅
Spojenie kvalitného pečiva , dostupnosti, kaviarne a zároveň miesta, kde viete nakúpiť produkty malých farmárov či kvalitných producentov a vybaviť tak v pohode aj celotýždenný nákup 🤯
Ja milujem hlavne novú prevádzku na záhradných sadoch, ktorá je väčšia, pohodlnejšia a ešte aj ponúka krásne výhľady. A mám ju po ceste z alebo do , o ktorých si tiež povieme ✌️
🥖Pečivo z Kromky nájdeš aj naprieč prevádzkami ako Nico či Spojka a keď si raz fanúšik značky, kdekoľvek vrámci nej prídeš, nájdeš konzistentnú kvalitu 👈
Páči sa mi, že aj tu neustále inovujú a sledujú trendy a zakaždým keď prídem v portfóliu produktov aj obchodíku je vždy niečo zaujímavé. ❤️
Moje prešovské kombo je:
1. Raňajky v
2. Desiatové kafe v
3. Neskorší obed v
4. Nákup v .kromka
5. Cesta domov 😅
Čo máš z Kromky najradšej ty ? 🤗

Priznám sa, že mám aktuálne toľko skvelých klientov, že sa ani neviem rozhodnúť, kam najradšej chodím a kde sa mi najlep...
13/02/2026

Priznám sa, že mám aktuálne toľko skvelých klientov, že sa ani neviem rozhodnúť, kam najradšej chodím a kde sa mi najlepšie pracuje 😅
A pomaly by som ich chcel predstaviť aj takto príspevkami, ale myslím, že sú aj v highlights, ak by to niekoho zaujímalo 🙂
Srdiečkovo ma to vždy kvôli môjmu pôvodu láka na východ, kde partia okolo a tvoria a definujú výraznou mierou celú východniarsku gastro scénu. Prinášajú zo svojich ciest tie najlepšie veci, ktoré potom v Prešove a Košiciach implementujú do nádherných konceptov, ktoré ak by boli aj kdekoľvek v Európe, našli by si svoje miesto 🤯
Ja ich kus volám aj vychodňarske ambiente, lebo fakt to robia perfektne a teraz aj so super vernostným programom 🫶
Vstupnou bránou do ich sveta je určite , ktoré za mňa je prototypom toho, ako by mal vyzerať moderný podnik. Dizajnový, svieži, postavený na kvalite a ľuďoch, ktorý nezaspáva na vavrínoch a neustale niečo mení a inovuje ✌️
A vďaka .talarovic robí aj veľmi dobrú komunikáciu na sociálnych sieťach 🙏
Takže ak nepoznáš - choď tam. A keď poznáš tak tam tiež choď, lebo takéto prevádzky si zaslúžia žeby tam ľudze chodzeli. ❤️
Čaute a vidíme sa pri ďalšom poste už čoskoro 📸

Peťo vo  tvrdí muziku a prináša to, čo milujem v Bratislave. Superkombináciu dobrého vína, snackov, chutného jedla a kon...
18/12/2025

Peťo vo tvrdí muziku a prináša to, čo milujem v Bratislave. Superkombináciu dobrého vína, snackov, chutného jedla a konečne aj oysters 🤯
Potrebuješ rezerváciu, je to len večer a len od štvrtku do soboty. Myslím 😅
Ja tam idem v sobotu, tak sa možno aj vidíme ✌️
_

spolupráca s .ko.la a .sk patrí medzi moje najobľúbenejšie, aj keď sa fakt veľa nacestujem 😅Ale stojí to za to. Posledné...
29/10/2025

spolupráca s .ko.la a .sk patrí medzi moje najobľúbenejšie, aj keď sa fakt veľa nacestujem 😅
Ale stojí to za to. Posledné mesiace sme v tajnosti zadného skladu pracovali na knihe, ktorú sme doslova na kolene urobili 👀
Ale ten výsledok je fantastický, kto si ide kváskovanie a chce sa posunúť ďalej, je to must have kniha, nabitá množstvom informácii a aj pekných fotiek 📸
Keď dojde Mykola zas do .podcast tak povieme isto story ako sme fotili obálku 🤣
Knižku nájdeš na každej prevádzke Bloom a po ceste BA-KE ti ju aj donesiem. ✌️

koncept, ktorý ma v ostatnom období baví asi najviac a nikde netrávim toľko času a nepijem toľko káv, ako práve tu 🤯A je...
24/05/2025

koncept, ktorý ma v ostatnom období baví asi najviac a nikde netrávim toľko času a nepijem toľko káv, ako práve tu 🤯
A je to v Mýte pod Ďumbierom, kde by ti ani nenapadlo, že môže niečo normálne byť, ale šialená dvojka čo stojí za týmto nádherným priestorom .sk sa rozhodla do týchto končín priniesť najlepšie raňajky v regióne a kvalitou nabitú kaviareň lomené brunch lomené víno lomené skvelý vibe lomene parkovisko lomené super pes lomené tvoje obľúbené miesto v lete 📸🤘
Aktuálne sme nafotitli nové raňajky, my zajtra ideme tak dúfam, že prídeš aj ty. Z Bystrice to máš kúsok a keď si z Podbrezovej tak ťa za prvé ľutujem a za druhé máš aspoň kam utekať 😀😀
Ďakujem, že ste takéto skvelé miesto vytvorili ❤️
A hej, tiež je to môj klient. Keď chceš byť aj ty môj klient tak mi napíš 🤙
_

Address

M.Rázusa 13
Lučenec
98401

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Kto_tu_je posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Kto_tu_je:

Share