13/02/2020
Ako ste si už určite všimli naša/Vaša Sladká bodka odišla z OC Laugaricio a nám zostali nejaké sladké dobroty ktoré teraz radi posunieme buď niekomu do prevádzky alebo aj Vám našim zákazníkom za symbolické ceny. 😉 Ak by ste mali záujem určite sa dohodneme v SS. 😊