Memleket Meyhanesi

Kökeni yüzyıllara dayanan meyhane geleneğini ve bu geleneğin alamet-i farikası mezelerini ince dokunuşlarla yaşatmak için, Kadıköy’ün sessiz sakin bir köşesinde açıldı Memleket Meyhanesi. Yaşamın koşturmacası arasında nefes almak ve bu seçkin kültürü yaşayarak, dostlarıyla iki lafın belini kırmak isteyen misafirlerimizle buluşmak üzere.

Bugünlük dünyanın sesini kıstık.Memleket’teyiz.👌
26/05/2026

Bugünlük dünyanın sesini kıstık.Memleket’teyiz.👌

Biraz meze, biraz müzik, bolca eski usul keyif.Adres belli: Memleket Meyhanesi.❤️
22/05/2026

Biraz meze, biraz müzik, bolca eski usul keyif.
Adres belli: Memleket Meyhanesi.❤️

Rakının bahanesi çoktur ama iyi mezelerin yeri hep ayrıdır.🥰
18/05/2026

Rakının bahanesi çoktur ama iyi mezelerin yeri hep ayrıdır.🥰

Meyhane usulü mutluluk: sıcak tabaklar, ağırdan akan akşamlar.👌🫠
14/05/2026

Meyhane usulü mutluluk: sıcak tabaklar, ağırdan akan akşamlar.👌🫠

Çilingir sofrasında pazarın bile ayrı bir huzuru var.🥰
10/05/2026

Çilingir sofrasında pazarın bile ayrı bir huzuru var.🥰

Anılar birikir, sohbet derinleşir…Memleket Meyhanesi tam da o yer.❤️
06/05/2026

Anılar birikir, sohbet derinleşir…
Memleket Meyhanesi tam da o yer.❤️

Bir tabak meze, iki kadeh muhabbet…👌Gecenin gerisini kalp halleder.😍
02/05/2026

Bir tabak meze, iki kadeh muhabbet…👌
Gecenin gerisini kalp halleder.😍

Ne ararsan bu sofrada var:muhabbet, lezzet ve biraz da eski zamanlar.❤️
30/04/2026

Ne ararsan bu sofrada var:muhabbet, lezzet ve biraz da eski zamanlar.❤️

Bu akşam masa kurulur, sohbet koyulaşır…Derbi heyecanı da sofraya eklenir. ⚽️🍋
26/04/2026

Bu akşam masa kurulur, sohbet koyulaşır…
Derbi heyecanı da sofraya eklenir. ⚽️🍋

Biraz müzik, biraz hatıra, biraz da sen.❤️
22/04/2026

Biraz müzik, biraz hatıra, biraz da sen.❤️

Address

Haydarpasa

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Memleket Meyhanesi posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Memleket Meyhanesi:

Share