18/09/2023
Я щаслива, що займаюся тим ,Що люблю!
кондитерське мистецтво для мене, це щось трепетне та душевне. Це не просто робота чи засіб для досягнення мети, це моя пристрасть та моє покликання. Мене завжди захоплювало мистецтво випічки, наука, що стоїть за ним, та нескінченні можливості, які з ним пов'язані. З юних років мене тягнуло до кухні, я експериментувала з різними інгредієнтами та рецептами та створювала свої власні унікальні уподобання та дизайни. Свій перший даухярусний торт я зробила коли мені було 13 років , я навіть зробила квіти з крему , фарбувала крем соком з буряка та моркви 😂 тоді було зовсім мало інформації, її взагалі не було !
З роками у мене зʼявились можливості та досвід , все , що я вмію , навчилась сама , завжди казала собі , роби для людей як для себе , і цей девіз привів мене до гарнененької студії , та до відкриття затишної кондитерської 🫶
Моя мрія нести у світ користь та красу