09/05/2026
Dzisiaj we Wrocławiu na premiera nowej kawy, na którą czekaliśmy z niecierpliwością. W październiku dołączyliśmy do międzynarodowego grona sędziowskiego, by w konkursie "La major taza Nariño" wybrać najlepsze kawy z tego regionu.
Co równie ważne, udało nam się też wylicytować piątą kawę z tego regionu i tak oto kawa od przez najbliższe miesiące będzie dostępna w naszej ofercie.
Jesteśmy bardzo wdzięczni podekscytowani możliwością rozpoczęcia współpracy z tym producentem. Możecie być pewni, że to nie pierwszy raz gdy jego Kawa pojawi się u nas. To początek dobrej współpracy!
Tymczasem, jedzcie do Wrocławia!