Pékanyu

Pékanyu Pékanyu, Egészséges élelmiszereket forgalmazó bolt, Gyár Utca 34-36, Diósd elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

2019 novemberében kezdtem a kenyérsütéssel, a 2024 márciusi költözésünk után pedig elhatároztam, hogy komplexebbé tesszük az egészséges ételek körét a pékségünkben.

Egy különleges programot ajánlanék a figyelmetekbe. Gyertek! 🤗
21/06/2026

Egy különleges programot ajánlanék a figyelmetekbe. Gyertek! 🤗

Ez annyira Én vagyok 😅Hetek óta agyalok rajta, hogy pontosan miről és hogyan szeretnék értekezni, erre a “Rendeljetek!” ...
21/06/2026

Ez annyira Én vagyok 😅

Hetek óta agyalok rajta, hogy pontosan miről és hogyan szeretnék értekezni, erre a “Rendeljetek!” elvitte minden figyelmemet a megírt cikkről. 🤦🏻‍♀️

Olvassátok szeretettel és értő figyelemmel….

“Eleve szeretek a kenyérre, mint egy jól felépített rendszerre tekinteni. Sokan elsősorban a bélzetre koncentrálnak. Szakágon belül igyekszik mindenki az ún. Open clumb-ot, vagyis a minél nyitottabb, levegősebb bélzetet elérni. Viszont a kenyér “bele” mellett ugyanolyan fontos a jó héj. Szerintem.”

Kedvesek! Olyan nagyon sokszor hangzik el, hogy “egy sápadtabbat” vagy “egy kevésbé sültet kérek”, hogy arra gondoltam edukáljunk egy kicsit. Talán, ha szakzsargonosan próbálom átadni, akkor jobban…

Kedveseim!Ráfordultunk a nyárra. Nagyon fontos lenne Nekem, hogy tudjak tervezni, szervezni és a számokat optimalizálni....
21/06/2026

Kedveseim!

Ráfordultunk a nyárra. Nagyon fontos lenne Nekem, hogy tudjak tervezni, szervezni és a számokat optimalizálni. Vissza fogom venni a polcos számokat, hogy csökkentsük a “felesleget”. Ez a vállalkozásom stabil alapjának egy kulcsa. A Te leadott rendelésed! Nem utolsó sorban megelőzve, hogy a péntekihez hasonlóan mégse fogyjunk ki délután háromra 🙄

Kérlek, hogy éljetek az előrendelés lehetőségével! Így fogom tudni, hogy elutaztatok és az egyik kenyér formázásánál mosolyogva fogok Veled örülni, hogy épp a tengerparton vagy a Balaton partján élvezed a gyermekeid vagy a barátaid társaságát 🙂

Lett új nyári kedvenc és bevetésre kész a sóban eltett citrom is 😉

https://pekanyu.wordpress.com/

Fotón az új kenyér:

“Ezt a kenyeret egy különleges olasz, ún. Blackery lisztből készítem, ami a prémium kakaótól lesz fekete. E mellett hordoz pörkölt kávés karaktert is, így adta magát, hogy mazsolával és vörös áfonyával, illetve dióval és egy kevés vajjal gazdagítsam.

Ha letettétek a gyerekeket és ki tudtok ülni nyugodtan a kertbe egy kellemes újrakapcsolódásra, akkor ez egy ilyen gazdag és különleges kenyér felett egy igazán különleges nyár esti élmény lesz.”

És igen! Ti ihlettétek, ahogy mindig. Néhányan magukra ismerhetnek 🩷 Mert továbbra is szolgálatként tekintek a szakmámra 🌞

Kedveseim!Megérkezett Jázminunk, így betarthattam az ígéretemet.Húsmenteséknek házi chimichurri-val a saját muffinunkban...
02/06/2026

Kedveseim!

Megérkezett Jázminunk, így betarthattam az ígéretemet.

Húsmenteséknek házi chimichurri-val a saját muffinunkban a felkapkodós reggeli, nyilván bacon-nel a “hagyományos” english muffin rajongóknak. Ezzel átálltunk a nyári menetrendre.
A kenyerek és a kakaós csiga tekintetében pedig továbbra is kompromisszummentes vagyok 💪🏻

Sajtos tallérok már sülnek, cukormentesen étkezők és vegánék is találnak finomságokat.

Boldog arany napot! 🌞

Szápári beszámoló röviden: még mindig egy csoda
31/05/2026

Szápári beszámoló röviden: még mindig egy csoda

Nekem ma a kedvenc: tönkés És eléggé kedvelem, ha a kedvencek között a legcsinosabbat én adhatom oda az egyik legkedvese...
28/05/2026

Nekem ma a kedvenc: tönkés

És eléggé kedvelem, ha a kedvencek között a legcsinosabbat én adhatom oda az egyik legkedvesebbnek 🌞

Tegnap nagyon magabiztosan azt gondoltam;  végre sikerül kimatekolni, hogy maradjon egy jófajta burgonyás vekni otthonra...
26/05/2026

Tegnap nagyon magabiztosan azt gondoltam; végre sikerül kimatekolni, hogy maradjon egy jófajta burgonyás vekni otthonra is.

😂😂😂

Maradtam a félbarnánál 🤷🏻‍♀️

Holnap újrapróbáljuk 🤭

Szuperek vagytok! 🤗🌞

Jó reggelt Kedvesek!Úgy alakult, hogy Szilvit továbbengedjük az álmai megvalósítása felé. Hálás szívvel gondolok vissza ...
24/05/2026

Jó reggelt Kedvesek!

Úgy alakult, hogy Szilvit továbbengedjük az álmai megvalósítása felé. Hálás szívvel gondolok vissza arra a valamivel több mint egy évre, amit velünk töltött.

Jövő héttől viszont újra az én kezeim alá tartoznak a kenyerek. Őszintén nagyon hiányoztak ezek a habos-babos paplanok a reggeleimből, jó lesz újra visszakapjam a legfontosabbamat.

Június 1-jétől más fronton fog bővülni a csapat, így a reggeliztetős idősávunk is kiteljesedhet végre.

Szombaton tízre ismét elfogyott kb. az összes “fehér kenyerünk”; tessék leadni rendelést!

Hat kg kezeletlen citrom már fermentálódik. Hamarosan visszatér az eddigi nyarak kedvenc kenyere 😉

Az eperlekváros polc feltöltve.

A héten nagyot ment a citromos-áfonyás babka, érdemes kipróbálnotok.

Szombatiban már olívás és aszalt paradicsomos GM formakenyér is.

Rendelésre fel!

https://pekanyu.wordpress.com/

(És tudjátok! Ha újra a kenyerek felett fogok meditálni, szemlélődni és mélázgatni, akkor megnyílik az égi kapu, és sanszosan minden héten jön majd valami újdonság 😅🌞)

Bővült a teljes kiőrlésű, cukormentes brigádPisztáciás táska, kakaós és fahéjas csiga, sonkás-cheddaros croiFelkészül a ...
20/05/2026

Bővült a teljes kiőrlésű, cukormentes brigád

Pisztáciás táska, kakaós és fahéjas csiga, sonkás-cheddaros croi

Felkészül a hisztamin érzékenyeknek fenntartott vonal 🙂

Köszönöm, hogy minden napra adtok egy kis feladványt! 🌞

Cím

Gyár Utca 34-36
Diósd
2049

Nyitvatartási idő

Kedd 07:00 - 18:00
Szerda 07:00 - 18:00
Csütörtök 07:00 - 18:00
Péntek 07:00 - 18:00
Szombat 07:00 - 12:00

Telefonszám

+36203524070

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Pékanyu új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Pékanyu számára:

Megosztás